Luksusowa Rezydencja ⛵️ Piękna Posiadłość nad jeziorem, domy na sprzedaż Mazury Mazury. Ekskluzywna Rezydencja nad jeziorem. Wyjątkowa Posiadłość na Mazurach domy na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna Mazury, luksusowe domy na sprzedaż, siedlisko domy na sprzedaż. Warmia i Mazury, domy na sprzedaż. Mazury

Posiadłość na Mazurach na sprzedaż  ⛵️  Luksusowa Rezydencja nad Jeziorem

 • 24 ha terenu nad samym jeziorem

 • 1,4 km - długość linii brzegowej

 • Dwór - willa 840 m² - 7 sypialni

 • Dwa domy gościnne 80 i 300

 • Jezioro Narie 1260 ha powierzchni

 • Administracyjna strefa ciszy

 • Las, plaża, pomosty, infrastruktura

 • Miejscowy plan zagospodarowania

SŁONECZNA STRONA JEZIORA

Luksusowa Posiadłość na Mazurach nad jeziorem Poland Siedlisko na sprzedaż. REZYDENCJA nad jeziorem na sprzedaż. NAD JEZIOREM. Domy na sprzedaż. Domy do sprzedania. Domu Luksusowe domy na sprzedaż. LUKSUSOWA REZYDENCJA na sprzedaż. Poland REZYDENCJA nad jeziorem. inwestycja.    Luksusowa rezydencja na sprzedaż.  inwestycja.  plaża okazała  inwestycja okazała na sprzedaż.  Mazury REZYDENCJA  na sprzedaż.  inwestycja na sprzedaż. działka. plaża  okazała   działka na sprzedaż . warmińsko mazurskie. Nieruchomość domy na sprzedaż. Działka na sprzedaż. działka Rezydencja. na sprzedaż. Domu działka i domy  na sprzedaż  plaża przy Domu luksus plaża działka. nieruchomości  osiadłość. działka. działka na sprzedaż. nieruchomości biura nieruchomości  mieszkanie rynku sprzedam Mazury bez wynajem  dla ogłoszeń pokoje  dla polityka pokoi pokoje w Domu zapisz   centrum dodaj oferty Domu nas dodaj ogłoszenie  adres prywatności. na sprzedaż. polityka prywatności domy nad jeziorem na sprzedaż. Posiadłość. domy nad jeziorem Mazury Poland. Dom nad jeziorem nieruchomości na sprzedaż nad jeziorem. Domu nad jeziorem ogłoszenie Posiadłość nad jeziorem na sprzedaż. Luksusowe Dom na sprzedaż. Blog domy na sprzedaż..dom  na sprzedaż. Luksusowe Domy na sprzedaż. Domy pow na sprzedaż.  Domy. Luksusowy dom nad jeziorem Mazury. dom nad jeziorem. Luksusowy dom pow na sprzedaż. Mazury Posiadłość. Posiadłość na sprzedaż. Poland Wrocław Domu zachodniopomorskie luksusowe nieruchomości lokale pow blisko Domu Poland Konstancin Jeziorna. Budynki serwisu pow domów. Poland przepięknie położony Mazurski dworek ziemski majątek.

 

Luksusowa rezydencja ⛵️ domy na sprzedaż Posiadłość na Mazurach sprzedam. Luxury Real Estate in Poland Mazury do sprzedania Posiadłość nad jeziorem na Mazurach. Domy na sprzedaż Mazury działka nieruchomość na Mazurach. Siedlisko posiadłość nad jeziorem Mazury 

WIRTUALNA WYCIECZKA

KLIKNIJ OBRAZEK 

Posiadłosc nad jeziorem.jpg

Tryb pełnoekranowy - kliknij 2 razy w obrazek

Malownicze  jezioro oraz wyjątkowo atrakcyjne położenie

pozwoliły stworzyć jedyną w swoim rodzaju mazurską enklawę

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 23,7 hektarów z własną linią brzegową 1,38 km długości. Na działce 14 ha znajduje się luksusowa willa - dwór z modrzewia 840 m² oraz dwa gościnne domy. Niezabudowana Działka o powierzchni 10 hektarów to łąka i sosnowy las. Każdą z tych nieruchomości można kupić osobno.

Rezydencja na sprzedaż. Nieruchomość Rezydencja nad jeziorem. Posiadłość nieruchomość Rezydencja na sprzedaż. Mazury. Rezydencja na sprzedaż. Nasz obiekt posiada własną, z pomostami i bezpieczną nieruchomość. Posiadłość jest z płytką wodą, idealne. Dobre na ryby, łódki do łowienia ryb, wędkowanie z pomostu, letnie żeglowanie, miejscowości sprawdź ogłoszenia lub zobacz firmy i oferty i usług które mają więcej konto usługi lub Warszawa komfortowe jednym słowem. Długi weekend, majówka w na rybach.  Luksusowa rezydencja. Położenie brzegiem wody jego największym rozlewisku. Rezydencja na sprzedaż. Działka jest w większej części lasem nieruchomość ze starymi drzewami. Reszta to brzozowe zagajniki, polany i łąki. Prywatna plaża i dwa pomosty dają możliwość kameralnego spędzania czasu . Na końcu dużego pomostu jest altana z meblami ogrodowymi i panoramicznym widokiem Mały pomost który leży w cichej zatoce i jest naturalnym portem dla łodzi, czysta woda pomostem  wiele kajaków i rowerów wodnych. Brak sąsiedztwa powoduje absolutną ciszę zakłócaną jedynie przez śpiew ptaków. Optymalne usytuowanie pod względem stron świata umożliwia pełne nasłonecznienie. Nasza strona pozostała dzika i niezamieszkała, Okres lata to najbardziej atrakcyjny czas pobytu. Nasza  to raj. Nie ma kiedy aby się nudzić. W słoneczną pogodę oferujemy wszystkie z wyżywieniem przy wodzie także mapa okolicy i oferta pokazuje nowy dom i nasze prawa. Cena w kujawsko, lokalizacja łódzkie polecam Szczecin. Obserwuj również nowe małopolskie i Poznań. Działki mazowieckie i śląskie.Już pomorskie mieszkania powiadomienia wybierz wielkopolskie pokaż domów Kraków cookies

Unikalna, Luksusowa Rezydencja nad Jeziorem Narie na sprzedaż

Krystaliczna woda,  strefa ciszy,  leśny park i prywatna plaża składają się na rajskie otoczenie

DWÓR SOSNOWO

POSIADŁOŚCI NA MAZURACH NA SPRZEDAŻ
REZYDENCJA NA SPRZEDAŻ
LUKSUSOWA REZYDENCJA NA MAZURACH

Powierzchnia budynku to 840 m² - 7 sypialni z łazienkami. Położony jest na skarpie z panoramicznym widokiem na jezioro. Zbudowany z modrzewia w technologii szachulcowej z zastosowaniem naturalnych materiałów: kamień, miedź, ceramika.

PARTER

LUKSUSOWA REZYDENCJA MAZURY
luksusowa rezydencja Mazury
siedlisko rezydencja Mazury

Główne wejście prowadzi do obszernego holu z antresolą gdzie znajduje się szatnia i ogólna łazienka. Salon ma dużą witryną z panoramicznym widokiem. Obok znajduje się gabinet z biblioteką i dwie sypialnie.

PIĘTRO

dom nad jeziorem na sprzedaż
LUKSUSOWA REZYDENCJA
POSIADŁOŚĆ NA MAZURACH

Piętro to głównie sypialnie, wszystkie z łazienkami. Rodzinny apartament ma dwie oddzielne sypialnie z myślą o dzieciach. Antresola umożliwia kontakt wzrokowy z dolnym holem. 

NISKI PARTER

DWÓR SOSNOWO NAD JEZIOREM

Niski parter jest widoczny tylko od strony jeziora ponieważ budynek leży w skarpie. W dolnym salonie jest bezpośrednie wyjście do jeziora, a obok sala bilardowa, sauna, jacuzzi, łazienka i pralnia.

POLSKI DWOREK NAD JEZIOREM
DWÓR SOSNOWO NA MAZURACH

DWA GOŚCINNE DOMY

REZYDENCJA NAD JEZIOREM MAZURY

DOM MODRZEWIOWY

DOMY NA SPRZEDAŻ MAZURY

DOMEK MYŚLIWSKI

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Pinterest
 • Instagram
NA LEŚNEJ POLANIE